Misja

Misją Stowarzyszenia Rozwoju Logistyki i Eksportu KRESY jest integracja środowisk związanych z obrotem towarowym z zagranicą. Stowarzyszenie bierze czynny udział w konsultacjach organizowanych przez władze lokalne, administrację celną czy transportową, jako wyraziciel postulatów środowiska.

Celem Stowarzyszenia jest inicjowanie systemu konsultacji i szkoleń związanych z doskonaleniem umiejętności zawodowych środowiska. Stowarzyszenie zaprasza autorytety z dziedziny logistyki, prawa celnego  i podatkowego oraz transportu celem ukształtowania właściwej interpretacji przepisów prawnych.

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie inicjatyw podejmowanych na rzecz rozwoju różnorodnych form współpracy gospodarczej, naukowej i kulturalnej z Ukrainą przez władze państwowe  i samorządowe oraz organizacji pozarządowych.